Čerstvá zelenina a ovoce, zaujímají zásadní místo v naší stravy, zejména v letní sezóně, ale s příchodem chladného počasí regály s regionální dary přírody v obchodech naloženo s předměty ze zámoří původu, nejsou vždy užitečné pro naše tělo. Ale tato zelenina, jako jsou okurky, jsou k dispozici, aby se Rusové po celý rok, vzhledem k tomu, že to může být pěstovány ve sklenících. Přesně to, co je tak užitečné pro nás, stejně jako, jak to může být použita, spolu s jídlem?

Okurka je zelenina, která by nejen jíst, ale konzumovat alkohol

Naše tělo se skládá z 80% kapalina a dužiny okurky přímo do ní. Takže čerstvé zeleniny s vysokým obsahem vody webového obsahu, který bude zahrnovat okurky, můžete využít nasytit žízeň. Všichni jsme slyšeli o tom, jak důležité je to opravdu konzumovat alkohol.

Okurka je zelenina, která by nejen jíst, ale konzumovat alkohol

Voda je stranou všechny biochemické procesy v těle. S jeho nedostatek snižuje účinnost a zvyšuje napětí. Tekutina je vodič živin a nákladního automobilu, kde těla, takže degenerace produkty. Voda zlepšuje trávení a také pomáhá ke snížení hmotnosti, a také přijali na volné žaludku tekutiny běží všechny potřebné postupy v těle, stejně jako ho probudí.

Okurky-čerstvé zeleniny, pomoc v boji proti hmotnosti problémy

Všechny známé čerstvé zeleniny je poměrně těžké objevit položky se stejnou kalorií-pouze 15 kalorií na 100 g. Sní, jak zhubnout bez lítosti a nebezpečí získat přidanou liber aktivně se skládají z okurky do svého jídelníčku režimu, což jim saláty, zákusky, různé nápoje a míchané nápoje. Nevím, jak můžete využít tyto vegetariáni? Jednoduše nakrájejte na dlouhé tenké plátky a také zaplavat v low-tuku jogurt nebo hummus je vynikající léčit po celý den.

Okurky-čerstvé zeleniny, pomoc v boji proti hmotnosti problémy

A také okurky, aby fantastické přípravy na zimní období, ale nenechte se příliš rád okurky, jak se zachovat vodu v těle. Chemický make-up tohoto výrobku je neuvěřitelně široká. V okurky obsahují vitamíny A, C, b, minerálních látek-draslík, hořčík, křemík, železo, fosfor, měď, zinek, jód, stříbro atd. Tyto zdravé vegetariáni, zvýšení imunity a podporu problém vlasů, pleti a také nehtů. Stávající jsou steroly snižují hladinu cholesterolu v krvi, a hořčík, stejně jako draslík ve struktuře mají příznivý vliv na krevní tlak a srdeční funkce. Směna souladu s vědců, jíst zeleninu jako okurky, mohou snížit nebezpečí, že kámen vývoj v ledvinách a také žlučník.

Okurky, je to zdravé a vyvážené zeleniny a také zdrojem živin

Na vrcholu se, že okurka je bohatá na křemík, který posiluje pojivové tkáně a kloubů. Okurka je zelenina, která se běžně stává složkou v mnoha estetické make-up, masky a směsi pro zlepšení krásy a také atraktivitu. Velké množství různých ošetření s použitím této zeleniny jednat a také kosmetické salóny. Chlazené okurky kusy jsou obvykle používá k oživit unavené oči, nicméně ještě pár odvolání jídla na každý den: připravit hydratační masku smíchejte třetí část vegetarián, nebo půl s 1 polévková lžíce tuku domácí sýr.

Okurky, je to zdravé a vyvážené zeleniny a také zdrojem živinNaneste na vyčištěnou obličej a nechte působit 15 minut. Mytí s teplou vodou, využití vatovým tamponem; chcete-li připravit masku, navržen tak, aby zvládal poškození vlasů, je třeba smíchat čerstvé zeleniny-okurky, stejně jako polovinu oloupané avokádo. Zahrnují 1 polévková lžíce zakysanou smetanou a také olivový olej. K dosažení jednotnosti, stejně jako soulad se vztahují na vlasy, rozptyl hmotnosti po celé velikosti. Čekat půl hod, pak omyjte struktury s pomocí své normální vlasy šampon; k posílení nehty připravit takovou strukturu: rošt, půl okurky, stejně jako půl Jablko, dát 1 polévková lžíce čerstvé citronové šťávy, zamíchejte a také ponořit prsty v této suspenzi po dobu Třiceti Minut. Po si umýt ruce. Chlazení rezidenčních nemovitostí okurky šťávy, jakož i buničiny se používá k odstranění účinků spálení sluncem. Mnoho z nás se potýkají s takovými problémy, když kůže je přesně to, co se nazývá „pálení“, a jakýkoliv druh doteku vytváří extrémní nepohodlí. Pokud nejste schopni získat speciální výrobek v boji proti spálení sluncem, pomáhat okurky. Musíte plátek je tenký, prakticky jasné kousky a vztahují se na bolavé místo. Po 15-20 minut, až se kůže jistě nasákly všechny měl vlhkost, odpadní materiál by mohl být zbavili.